Prijzen van Splash nog verder gezakt
27 juni 2011 – Suzuki zet de Splash nòg scherper in de markt. Moet ook wel, want het model doet het niet zo geweldig in de markt. Onaardig is het wagentje helemaal niet, ook al loopt de Splash al mee sinds 2008.
Onlangs werden de Splash versies met 1.0 liter motor al aanzienlijk in prijs verlaagd door verdere terugdringing van de CO2 uitstoot naar gemiddeld slechts 109 gr/km. Door de schone en zuinige motor is de auto vrijgesteld van BPM en motorrijtuigenbelasting belasting. De eventuele bijtelling bedraagt slechts 14%. Vanaf 1 juli 2011 zet Suzuki ook de versies met 1.2 liter motor nog scherper in de markt. Het prijsvoordeel loopt op tot maximaal € 1.140,=.
9 februari 2010 – De compacte Suzuki Splash biedt een aantal praktische zaken, zoals een hoge zitpositie, goed zicht rondom, een gemakkelijke in- en uitstap en een zeer ruim en variabel interieur. Hij is leverbaar met een schone en zuinige 1.0 of 1.2 benzinemotor en in diverse uitvoeringsniveaus. Ook een automatische versnellingsbak behoort tot de mogelijkheden. Dat alles maakt de Splash voor vele gezinssamenstellingen en leeftijdsgroepen een interessante optie.
Mede door wijzigende belastingwetgeving, heeft Suzuki de prijzen van de Splash onlangs fors naar beneden kunnen bijstellen. Afhankelijk van de uitvoering, kan het prijsvoordeel daarbij oplopen tot liefst € 1.100,-! De Splash is per direct leverbaar vanaf slechts € 9.299,- incl. BTW en BPM.


