Nov 012011
 

YouTube voorvertoningsafbeelding

Victor Muller, CEO Swedish Automobile, reageert vandaag exclusief in het online AutoWeek Journaal op de beslissing van de Zweedse rechtbank om de reorganisatie van Saab goed te keuren.

AutoWeek is als enige van de Nederlandse media momenteel in het Zweedse Trollhättan voor een reportage over de toekomst van Saab. Redacteur Roland Tameling en fotograaf/cameraman Jan Freriks doen er verslag voor AutoWeek-magazine dat volgende week een 24 pagina’s tellend Saab Dossier zal omvatten, en voor de website. In Valensborg kregen zij, direct na de beslissing van de rechtbank, Victor Muller voor de camera die stelde ‘blij’ te zijn, maar  ook de opmerkelijke uitspraak deed ‘dat niemand weet wat er werkelijk gebeurd is. Op een dag zal ik vertellen wat er echt gebeurd is en dan krijgt iedereen een genuanceerder beeld.’

AutoWeek publiceert in haar editie van volgende week het 24 pagina’s tellende Saab Dossier, met onder meer een reportage uit Trollhättan en een exclusief interview met Kees van den Berg, de vertrekkend directeur van Saab Nederland. Het Saab Dossier zal ook als iPad Magazine worden uitgebracht.

  2 reacties aan “Autoweek maakt Saab-dossier van 24 pagina’s”

  1. Autoweek als enige media in Zweden? Dan missen RTL en NOS aardig wat en heb ik een dikke pluim voor het team van Autoweek!

  2. Zitten we hier een beetje reclame te maken voor de concullega’s? :-)